Modny Kraków

Konkurs: Zakład o miłość

Agnieszka Lingas-ŁoniewskaAgnieszka Lingas-Łoniewska, zodiakalny Skorpion, urodziła się w Wałbrzychu, a od czasu, gdy skończyła lat pięć zamieszkała wraz z rodzicami we Wrocławiu. I mieszka tam do dzisiaj.
-Zawsze kochałam pisać, jednak przytłoczona codziennością życia często nie miałam czasu, a jeszcze częściej ochoty. Ale zbierało się to we mnie jak spienione wody górskiej rzeki, która tylko czeka, żeby wylać się szerokim i niszczycielskim strumieniem. I tak było z myślami, buzującymi w mojej głowie. – mówi.

Zaczęła pisać w roku 2009, najpierw były to opowiadania fan fiction, które publikowała w internecie pod pseudonimem Agnes_scorpio. – Gdy zaczęły spotykać się z szerokim zainteresowaniem czytelników, pomyślałam…”A czemu nie? Skoro daję ludziom radość, wachlarz emocji i swoistą rozrywkę, to… zrobię to!” I robię. Bo lubię pisać, lubię tworzyć nowe postaci, ich charaktery, wrzucać ich w zawirowania życia i patrzeć, czy będą potrafili się z tych odmętów wydostać. Im trudniej, im mroczniej… tym lepiej. A w tle zawsze musi być gorące, spalające wręcz uczucie. Bo to przecież na miłości opiera się nasz cudowny, a czasami dziwny, świat. – mówi o swojej twórczości Agnieszka Lingas-Łoniewska.

Zobacz wywiad z Agnieszką Lingas-Łoniewską nagrany w czasie Targów Książki w Krakowie.

Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania komplet trzech książek z autografem autorki:
Bez przebaczenia
Zakręty losu
Zakład o miłość

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe:
Jak ma na imię główna bohaterka powieści Zakład o miłość?
(podpowiedź znajdziesz w wywiadzie)

Jak wygrać książki?

W losowaniu zestawu książek wezmą udział maile nadesłane na adres:
konkurs@modnykrakow.pl

z podanym w tytule maila hasłem „3ksiazki”.

W treści maila proszę podać:
– imię i nazwisko
– adres, na który prześlemy książki w razie wygranej
– odpowiedź na pytanie konkursowe

Termin nadsyłania zgłoszeń: 12 sierpnia godz 20:00
Rozstrzygnięcie konkursu: 12 sierpnia godz. 22

Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu. Po rozstrzygnięciu konkursu dane uczestników nie będą przechowywane.

AKTUALIZACJA:

Spośród wszystkich maili z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe wylosowaliśmy osobę, która otrzyma książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej z jej autografem. Oto ona:
Joanna Miszkiewicz z Lidzbarka Warmińskiego

Laureatce gratulujemy!

Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe: Główna bohaterka powieści Zakład o miłość ma na imię Sylwia

Leave a Reply