Modny Kraków

Konkurs: Róża z Wolskich

Kilka dni temu miała miejsce polska premiera książki “Róża z Wolskich. Podróż do Miasta Świateł” Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Z tej okazji wspólnie z wydawnictwem Nasza Księgarnia zapraszamy do udziału w konkursie.

Podróż do Miasta Świateł. Różą z WolskichTypuję „Różę z Wolskich” na bestseller. To przyjemna, dająca wytchnienie od codziennych zmartwień opowieść łącząca wszystko, czego znękany szarą rzeczywistością czytelnik bardzo potrzebuje. Najpiękniejsze miasto świata w swych najbardziej burzliwych i przełomowych latach, interesujące uwarunkowania społeczne, przekrój przez przeróżne środowiska: od biedoty po żyjącą wystawnie arystokrację, sztuka i miłość, odrobina niepewności, chwile strachu – wszystko to znalazło się na kartach nowej powieści Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Pisarka przygotowując ów tom musiała wykonać wielką pracę – odmalowanie realiów odległej epoki w sposób wiarygodny jest bowiem niełatwym zadaniem, a w tym przypadku udało się to wyśmienicie. Paryż Gutowskiej-Adamczyk pozwala przenieść się do innej rzeczywistości, a to najlepsze lekarstwo na kryzys. Polecam.

(z recenzji Agnieszki Kantaruk)

Zobacz recenzję i fragment książki “Róża z Wolskich. Podróż do Miasta Świateł”

***

Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania pięć egzemplarzy książki “Róża z Wolskich. Podróż do Miasta Świateł” ufundowanych przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe:
Gdzie zabrał wuj Różę i jej matkę wieczorem?

Podpowiedź znajdziecie w naszej recenzji i fragmencie książki.

Jak wygrać książkę?

W losowaniu książek wezmą udział maile nadesłane na adres:
konkurs@modnykrakow.pl

z podanym w tytule maila hasłem „róża”.

W treści maila proszę podać:
– imię i nazwisko
– adres, na który prześlemy książki w razie wygranej
– odpowiedź na pytanie konkursowe

Termin nadsyłania zgłoszeń: 28 października godz 20:00
Rozstrzygnięcie konkursu: 28 października godz. 23

Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu. Po rozstrzygnięciu konkursu dane uczestników nie będą przechowywane.

AKTUALIZACJA:

Spośród wszystkich maili z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe wylosowaliśmy osoby, które otrzymają książkę “Róża z Wolskich. Podróż do Miasta Świateł”. Oto ona:
Krystyna Wilińska
Małgorrzata Zalewska
Grażyna Mieszkowska
Kamil Baranowicz
Krzysztof Witkiewicz

Laureatom gratulujemy!

Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe: Wuj zabrał Różę i jej matkę na wzgórze Montmartre na pokaz fajerwerków (ogni bengalskich) nad Polem Marsowym (z okazji wystawy powszechnej).

Leave a Reply