Modny Kraków

Konkurs: Poradniki dla miłośników fotografii

Poradniki fotograficzneOkres wakacyjny sprzyja rozwijaniu hobby i zainteresowań. Słoneczne, długie letnie dni pozwalają na wyprawy w plener i uwiecznianie na zdjęciach wydarzeń i ludzi.

Jeśli szukasz inspiracji i porad doświadczonych zawodowców – sięgnij po bogato ilustrowane książki, których sporo ukazało się w ostatnich tygodniach.

Dla naszych czytelników wydawnictwo Helion ufundowało zestaw interesujących poradników dla miłośników fotografii.

W skład zestawu wchodzą:
1. Doug Box o fotografii portretowej
“Jeśli chcesz dołączyć do elitarnego grona artystów, którzy osiągają zadziwiające rezultaty zarówno w studiu, jak i plenerze, pozwól, by Twoim przewodnikiem został człowiek, który zna ten zawód od podszewki – uznany fotograf i instruktor Douglas Allen Box.”

2. 500 kreatywnych ujęć: Fotografowanie panien młodych
“Ten album to wyjątkowa pozycja na polskim rynku wydawniczym. Znajdziesz w nim 500 niezwykłych zdjęć, które porwą Cię swoim urokiem. Jego motywem przewodnim jest panna młoda. Dzięki tym zdjęciom zaskoczysz swoich klientów ciekawymi pomysłami oraz profesjonalnym podejściem do fotografii ślubnej.”

3. 500 kreatywnych ujęć: Fotografowanie par
“Znajdziesz w nim 500 niezwykłych zdjęć, które porwą Cię swoim urokiem. Fotografie studyjne, klasyczne portrety, pozy stojące, siedzące i leżące – temu wszystkiemu będziesz mógł się przyjrzeć w trakcie studiowania tej książki. Obejrzysz także zdjęcia utytułowanych fotografów.”

4. 500 kreatywnych ujęć: Fotografowanie kobiet
“Znajdziesz w nim 500 niezwykłych zdjęć, które porwą Cię swoim urokiem. Jego motywem przewodnim są zdjęcia kobiet. Ich fotografowanie jest niezwykłym wyzwaniem. Wybór najlepszej aranżacji w zależności od przeznaczenia zdjęcia, a także właściwy dobór oświetlenia, aby modelka wypadła znakomicie, wymagają ogromnej wiedzy i doświadczenia. Dzięki zawartym tu wskazówkom Twoje zdjęcia staną się jeszcze lepsze.”

***

Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania trzy zestawy książek wydawnictwa Helion.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe:
W którym roku powstała pierwsza matryca CCD, będąca prekursorem matryc światłoczułych stosowanych w aparatach cyfrowych?

Jak wygrać książkę?

W losowaniu książek wezmą udział maile nadesłane na adres:
konkurs@modnykrakow.pl

z podanym w tytule maila hasłem „foto”.

W treści maila proszę podać:
– imię i nazwisko
– adres, na który prześlemy książki w razie wygranej
– odpowiedź na pytanie konkursowe

Termin nadsyłania zgłoszeń: 17 lipca godz 20:00
Rozstrzygnięcie konkursu: 17 lipca godz. 23

Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu. Po rozstrzygnięciu konkursu dane uczestników nie będą przechowywane.

AKTUALIZACJA:

Spośród wszystkich maili zawierających prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe wylosowaliśmy osoby, które otrzymają zestawy książek. Oto one:

Jerzy Jaśkowiak
Bartosz Kowalski
Barbara Janicka

Laureatom gratulujemy!

Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe:
W roku 1969

 

 

Leave a Reply