Modny Kraków

Konkurs: W szpilkach od Manolo

Nowa powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej W szpilkach od Manolo to historia Liliany, trzydziestopięcioletniej pracownicy korporacji, która kocha koty, wysokie szpilki i swoje auto. Posiada także kilka niegroźnych obsesji i bardzo wybujałą wyobraźnię.

Gdy pewien denerwujący przystojniak zajmuje jej miejsce parkingowe, Lilka nie zdaje sobie sprawy, że już wkrótce znajdzie się na celowniku…

Powieść „W szpilkach od Manolo” przywraca wiarę w polską komedię romantyczną, w to, że może być śmiesznie! Tak, jak w komedii powinno być! Kreuje też nowy typ bohaterki: kobiety silnej, panującej nad swym życiem i nieco grzesznej. Mocną stroną powieści są brawurowe dialogi i cięte riposty, a wątek sensacyjny to już znak rozpoznawczy autorki. (z zapowiedzi książki)

***

Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania pięć egzemplarzy książki W szpilkach od Manolo ufundowanych przez Wydawnictwo Novae Res.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe:
Jak nazywał się ojciec głównej bohaterki?
Podpowiedź znajdziesz w zapowiedzi książki.

Jak wygrać książkę?

W losowaniu książek wezmą udział maile nadesłane na adres:
konkurs@modnykrakow.pl

z podanym w tytule maila hasłem „manolo”.

W treści maila proszę podać:
– imię i nazwisko
– adres, na który prześlemy książki w razie wygranej
– odpowiedź na pytanie konkursowe

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 sierpnia godz 20:00
Rozstrzygnięcie konkursu: 10 sierpnia godz. 23

Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu. Po rozstrzygnięciu konkursu dane uczestników nie będą przechowywane.

AKTUALIZACJA:

Spośród wszystkich maili zawierających prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe wylosowaliśmy osoby, które otrzymają książkę “W szpilkach od Manolo”. Oto one:

Sonia Rybka
Marzena Trybowska
Monika Zalewska
Justyna Buczkowska
Beata Barcikowska

Laureatom gratulujemy!

Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe:
Waldemar Arciszewski

 

Leave a Reply