Modny Kraków

Kraków dla Beaty

7 września ( sobota) w krakowskim Klubie Rotunda odbędzie się impreza charytatywna pod hasłem „Kraków dla Beaty”. Celem jest zebranie pieniędzy na leczenie oraz rehabilitację Beaty Jałochy – wyjątkowej osoby, którą ulegała wypadkowi. W pomoc i organizację akcji włączyło się bardzo wiele osób i instytucji z Krakowa i nie tylko. Organizatorem jest Fundacja Forani.

Beata Jałocha jest fizjoterapeutką i instruktorką fitness, która uległa ciężkiemu wypadkowi: w maju, gdy szła do pracy, spadł na nią skaczący z siódmego piętra samobójca. W wyniku tego zdarzenia Beata ma złamany kręgosłup i przerwany rdzeń kręgowy, przechodzi bolesną i kosztowną rehabilitację. W całej Polsce odbywają się imprezy, na których gromadzone są środki na jej powrót do aktywnego życia.

„Kraków dla Beaty” to wydarzenie w Rotundzie na którym zbierane będą fundusze na dalszą rehabilitację Beaty Jałochy. – Ciężko sobie wyobrazić, że osoba, której całym życiem zawodowym i prywatnym była aktywność fizyczna oraz rehabilitacja ludzi z uszkodzeniami kręgosłupa, teraz sama potrzebuje tego typu pomocy – mówi Barbara Stefańczyk, koleżanka Beaty odpowiedzialna za organizację akcji. I dodaje: – Jeśli uda się uzbierać potrzebne środki, Beatę czeka długa rehabilitacja w kraju i za granicą. Trzymamy kciuki, by po evencie w Krakowie wizja powrotu do zdrowia naszej koleżanki nabrała konkretniejszego wymiaru.

Impreza Charytatywna składa się z III części:
9.00 – 12.00 Maraton Fitness – poprowadzą go czołowe krakowskie kluby (Team Fitness, Platinium Fitness oraz Fitness&Wellness Azik), dodatkowo gościem specjalnym będzie Mistrz Świata w Kulturystyce 2013 Łukasz Kaźmierczak i jego przyjaciele.

14.00-18.00 Warsztaty i animacje dla dzieci, pokazy na scenie (szermierka, taniec brzucha, taekwon-do, akrobacje, show na rolkach i wiele innych), licytacja gadżetów oraz możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

20:00 – 23.00 Koncerty: Klaudia Gawor – finalistka X Factor, THE Doll`s oraz DETOX.

Leave a Reply