Modny Kraków

SopranKONTRAbas czyli duet niemożliwych połączeń

SopranKONTRAbas czyli duet niemożliwych połączeń to spotkanie dwojga indywidualności artystycznych i zarazem dwóch bardzo rzadko spotykanych w duecie instrumentów: sopranu i kontrabasu.

Oboje na scenie są „kontra”, zderzają się, konkurują ze sobą w pojedynku na brzmienia i techniki wykonawcze, na wirtuozerię wykonania, ekspresję i zdobycie przewagi nad publicznością. Równocześnie wspierają się wzajemnie, wymieniają się energią i dopingują do lepszej gry. Są jak dwa przeciwieństwa, które razem tworzą spójną całość.

Oboje artyści interesują się muzyką nową, nieobca jest im elektronika, improwizacja czy teatr instrumentalny. Nie boją się wyzwań współczesnej muzyki, jak również interpretacji klasycznych utworów muzyki dwudziestego wieku.

Sopran – Blanka Dembosz
Kontrabas – Mateusz Loska

Blanka Dembosz/Mateusz Loska – sopranKONTRAbas

Impreza towarzysząca obchodom 10-lecia Teatru BARAKAH
09 listopada 2014, niedziela, godzina 19:00
Miejsce: Kraków, ul.Paulińska 28

Bilety: 20/15 zł, bilety można rezerwować: mailowo (rezerwacje@teatrbarakah.com), telefonicznie (887-229-827), za pomocą formularza na stronie www.teatrbarakah.com; bilety można nabywać: codziennie w godz. 10:00-14:00 w biurze teatru przy Paulińskiej 28, za pomocą przelewu (informacje na www.teatrbarakah.com) lub przed spektaklem (jeśli są jeszcze wolne miejsca)

 

Leave a Reply