Modny Kraków

Fantazio w Alchemii

Fantazio w Alchemii

Fantazio żyje w Paryżu i jest jednym z czołowych wykonawców na scenie „alternatywnej”. Jego kariera rozpoczeła się pod koniec lat ’90tych, aktualnie jest on muzykiem znanym na całym świecie. Fantazio nie może być sklasyfikowany, bowiem jego założeniem twórczym jest muzyka popularna w dosłownym znaczeniu. Tworzy on fuzję, której podwalinami są rock, punk-jazz w szczególności, aczkolwiek jego działaniem zdecydowanym jest mieszanie wszelkich styli. Fantazio jest poetą i artystycznym podróżnikiem, jest autorem wielu performance’ów i koncertów.

Koncert Fantazio jest zawsze momentem zaskakującym, pasjonującym, zbijającym z tropu. Jego prestacja jest przepełniona szczerością. To nie jest granie, wszystko dzieje się w relacji pełnej entuzjazmu z jego publiką.

Na bazie dźwięków surowych, archaicznych I ponadczasowych, między jazzem i piosenką, punk-rockiem i muzyką experymentalną, kompozycje służą jako ekrany dla poezji szalonej artysty. Każdy koncert jest jedyny w swoim rodzaju, absolutnie niepowtarzalny. Fantazio jest artystą nie sklasyfikowanym i nowoczesnym.

inf. prasowa organizatora

Alchemia | 28 września, (środa), godz. 20:00
bilety: 15zł przedsprzedaż; 25zł w dniu koncertu

Leave a Reply