Modny Kraków

Pin-up Princess

Katarzyna Groniec

Teatr Groteska, w ramach Sceny OF otwiera nowy cykl występów artystycznych pt.: “Muzyka jest kobietą”. W jego ramach na scenie Teatru Groteska będą gościć śpiewające artystki prezentujące rozmaite muzyczne gatunki i style.

Cykl rozpoczyna się 8 grudnia o godz. 19.00 niezwykłym koncertem KATARZYNY GRONIEC promującym najnowszą płytę artystki pt.: “PIN-UP PRINCESS”.

Katarzyna Groniec to wyjątkowa wokalistka i osobowość polskiej sceny. Niekiedy cały teatralny zespół nie jest w stanie dostarczyć tylu emocji i tak umiejętnie przenieść słuchaczy w świat o którym opowiada. A opowiada niezwykle przejmująco i wiarygodnie, dzięki czemu po chwili każdy przenosi się w świat kreowany słowem i melodią. Jej występy to przejmujące spektakle, a widzowie od początku czują realistyczność wszystkich historii. Towarzyszący artystce muzycy w idealny sposób dozują emocje budując niepowtarzalny nastrój.

“Pin-up Princess” – to siódma płyta Katarzyny Groniec. Muzykę skomponowali: Robert Szydło (towarzyszący jej od 3 lat artysta grający na gitarze basowej), Piotr Dziubek (producent płyt “Emigrantka” i “Przypadki” ) oraz w znakomitej większości Wojciech Waglewski, twórca i lider zespołu Voo Voo, autor wielu projektów muzycznych.

Leave a Reply