Modny Kraków

REKLAMA W WYDANIU DRUKOWANYM

WERSJA DRUKOWANA CZASOPISMA MODNY KRAKÓW
Czytelnicy Modnego Krakowa to osoby w wieku 30-60 lat, wykształcone i zainteresowane informacjami o kulturze a także aktywnym uczestnictwem w jej tworzeniu. Docieramy do osób na terenie Krakowa i Małopolski (70% naszych odbiorców) oraz osób zainteresowanych wiadomościami z Krakowa z województw ościennych. Czasopismo jest dostepne w sprzedaży w salonach prasowych, księgarniach, sklepach przy muzeach i galeriach oraz w niezależnych punktach sprzedaży prasy. Modny Kraków jest dystrybuowany także podczas targów branżowych, imprez patronackich i w kolportażu pocztowym VIP. Cena egzemplarza – 5 zł.

Nasi dotyczczasowi reklamodawcy to firmy prestiżowe, zainteresowane dotarciem do wymagającego czytelnika.

WERSJA INTERNETOWA – PORTAL MODNYKRAKOW.PL
Za pośrednictwem internetu Modny Kraków dociera głównie do czytelników w wieku 24-35 lat z całej Polski, zainteresowanych wydarzeniami w Krakowie i odwiedzeniem miasta. Dużą grupę odbiorców treści publikowanych przez nas w internecie stanowi również Polonia ze wszystkich krajów świata, poszukująca informacji o Krakowie. Notujemy wejścia ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Włoch i Norwegii (łącznie 80% unikalnych połączeń z zagranicy) oraz innych krajów. Szczegółowe statystyki odsłon portalu udostępniamy naszym reklamodawcom na życzenie.

Zapraszamy do rezerwowania banerów internetowych w portalu.

ARTYKUŁY SPONSOROWANE I MATERIAŁY PR
W wersji drukowanej czasopisma, portalu Modny Kraków i serwisach tematycznych artykuły sponsorowane i materiały PR promujące produkty i usługi publikujemy odpłatnie. UWAGA! Szanujemy polskie prawo i naszych czytelników. Każdy artykuł promujący markę lub usługę komercyjną jest w Modnym Krakowie oznaczony zgodnie z wytycznymi ustaw: prawo prasowe, o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, o ochronie konkurencji i konsumentów.

Zapytaj o cennik artykułów sponsorowanych.

Kontakt z działem marketingu Modnego Krakowa:
tel. 600 757 036
mail: marketing@modnykrakow.pl